Nuk do t’ja dijë ç’ thotë bota, Rudina Dembacaj shijon pushimet me Mark Frrokun (FOTO LAJM)

Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj mund të themi se po shijon një muaj mjalti të parakohshëm.

Pasi bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, Rudina po shijon në maksimum pushimet dhe madje e shfaqe që krahë saj është Frroku.

Sot ajo ka postuar një foto nga Italia me ish-deputetin, por ka bllokuar komentet.

Mesa duket, nuk do që komentet negative t’i prishin pushimet.


Shtuar 21.01.2020 18:10