Njëri hidh e tjetri prit, Jonida reagon pas deklaratës së Romeos se është single (FOTO LAJM)

“Sado ta riparosh Titaniku nuk lundron më”, ishtë deklarata e parë e Romeos pas ndarjes nga Jonida i cili pranoi se pavarësisht se jan ndarë mbeten miq.

Por pavarësisht se foli për herë të parë hapur, kunjat dhe ngacmimet për njëri-tjetrin në rrjete sociale ka patur që nga momenti që lajmi i ndarjes së çiftit u bë publik.

Së fundi ka qenë Jonida ajo e cila ka bërë një reagm në Instagram ku shkruan:

“Qëndro i njëjti person, në privatësi, publikisht dhe personalisht”, shkruan këngëtarja, por nuk ka bërë të ditur se kujt ja adreson këtë “thumb”, nëse është i tillë”./albeu.com


Shtuar 3.02.2020 12:43