Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM)

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kostum.

Në foton e kapur gjatë pushimeve në Ishujt Kanarie, shpalos një dekolte seksi që ka bërë të emocionohen fansat.

Bukuroshja shqiptare njihet për format e saj bombastike, të cilat shpesh nuk nguron t’i ekspozojë në rrjetet sociale, ku tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Gjithashtu në profilin e Erjonës nuk mungojnë as fotot provokuese, që i lënë pak vend imagjinatës, siç ishin të fundit, ku ajo postonte foto të trupit dhe vëmendjen e tërhiqte gjoksi shpërthyes dhe të pasmet bombastike.


Shtuar 11.09.2020 11:33