Nga Messi te Ronaldo, shikoni si yjet e futbollit i kanë ndryshuar ndër vite flokët (FOTO LAJM)

Yjet e futbollit përvec asaj që japin në fushë investojnë shumë dhe për pamjen e jashtme, shkruan Albeu.com.

Shumë yje kanë ndryshuar look, madje nuk mungojnë si te rasti i Del Pieros në 2006 i cili u qeth zero e më pas me flokë të gjata duke ndryshuar tërsisht pamjen.

Ndërkohë, ajo që bie më shumë në sy është look i CR7 një nga lojtarët që padshim merret më shumë me pamjen e jashtme.

Për më shumë shfletoni galerinë e përzgjezhur nga “Albeu Sport”. /albeu.com/


Shtuar 21.04.2020 16:08