“Nga i pari të i fundit”, Misi shqiptar zhvishet dhe kërcen për tifozët e Tiranës (FOTO LAJM)

Ditën e djeshme në “E diell” ishte e ftuar ishte Missi Atalanta Kërçuku.

Bukuroshja bionde është tifoze e zjarrtë e Tiranës dhe shpesh shikohet tek brohoret për të në shkallët e stadiumit.

Këtë kohë në izolim, ajo kishte bërë një kërcim sensuale dhe me të thotë se përshëndet të gjithë tifozët e Tiranës.

E pyetur në studio se cilët tifoz ka dashur të përshëndes me këtë vdeo, Atalanta u përgjigj:

“Nga i pari te i fundit”./albeu.com/


Shtuar 18.05.2020 07:50