Nga Anglina Jolie dhe Miley Cyrus, si u veshën VIP-at kur takuan Mbretëreshën (FOTO LAJM)

Të takosh mbretëreshën duket si një nga gjërat më të siokletshme në jetë. Dhe ndoshta edhe më emcionuesja.

Por ju shkon dot ndër mend se çfarë do të vishnit për këtë ditë.

Epo disa VIP-a kanë shkuar duke takuar njeriun më të rëndësishëm në Angli dhe janë veshur më bukur se kurrë.

Ju i gjeni ata në galerinë që shoqëron këtë lajm/. /albeu.com/


Shtuar 7.05.2020 13:42