Ne super formë edhe pas lindjes, Gent Zenelaj i bën komentin epik Jonida Vokshit (FOTO LAJM)

Ka vetëm pak ditë që ka sjellë në jetë vajzën Emi, por Jonida Vokshi na ka habitur me linjat e saj trupore. Në fotot e fundit, aktorja shfaqet me barkun e sheshtë dhe me linja perfekte.

Fotot morën vëmendjen e të gjithëve dhe komplimtentet qenë të shumta, ku nuk kanë munguar as komentet e personazheve publik, mes të cilëve bie në sy komenti i Gent Zenelajt.

“Unë nuk dola kështu nga shtatzani e parë”, ka qenë komenti i Gentit që ka shkaktuar të qeshura.

“E do recetën për të dytin? Ndërkohë që të qeshurat nuk po më pushojnë, të kuptohemi”, i përgjigjet Jonida.


Shtuar 1.07.2020 14:26