Në momente intime, MekGregor kapet “mat” me partneren (FOTO LAJM)

Ylli i UFC, Conor MekGregor, ka përfunduar në qendër të vëmendjes së mediave rozë, teksa është kapur “mat” në jaht, duke kryer skena intime me partneren e tij.

Teksa po shijonte pushimet, MekGregor nuk ishte në dijeni që pranë tij ndodhej një fotograf, i cili nuk nguroi ta kapte.

Në momentin që arriti ta kuptonte se në largësi ndodhej një person i tretë, ylli i UFC, nuk ka ndaluar romancën e tij, thjesht ka vendosur një mbulesë, për ta çuar “misionin” deri në fund.

32-vjeçari dhe partnerja e tij kanë plot 12 vite së bashku, ndërkohë që kanë sjellë në jetë edhe 2 fëmijë. Conor Jr dhe Croia.

Për më tepër shikoni fotot e mësipërme, nga momentet intime mes çiftit.


Shtuar 21.07.2020 10:19