Në det dhe në super formë! Elvana Gjata bëhet e gjallë e surprizon fansat (FOTO LAJM)

Elvana Gjata është bërë e gjallë.

Dhe pse pa prurje të reja në muzikë, Elvana ka mahnitur fansat e saj me setin e fundit fotografik të sapo postuar në rrjetin e saj social, në Instagram.

Në një formë të shkëlqyer trupore, e buzëqeshur dhe në bikini, Elvana është rikthyer tek fansat të cilët më shumë se foto presin hite të reja.

Rikujtojmë se hiti i saj i fundit ishte “Me tana”, këngë e cila rrëmbeu cmimin e dytë në festivalin e RTSH. /albeu.com/


Shtuar 21.09.2020 19:18