Ndjekësit kryqëzojnë Rashelin: Ekspozo b*thën se s’ke gjë tjetër (FOTO LAJM)

Rashel Kolaneci ka rënë në sy për format e saj të bëshme që në daljen e parë në ekran dhe është komentuar gjatë për to.

Modelja është aktove në Instagram ku ndiqet na plot 542 mijë njerëz.

Në foton e fundit ku të pasmet e saj bëjën mjaft “zhrumë” ndjekësit ja kan vënë në dukje.

“Shyqyr që ekspozon b*thën se gjë tjetër nuk ke”, shkruan dikush komenti i të cilit është edhe më i pëlqyeri./albeu.com/


Shtuar 8.07.2020 11:12