Ndjekësit janë të sigurt, Adelina Tahiri shtatzënë për herë të dytë? (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri është nënë e një djali të quajtur Jon, me bashkëshortin e saj maqedonas për të cilin është përolur shumë Serjoza Markov.

Nuk është hera e parë që pas ardhjes në jetë të Jon, këngëtarja përflitet për një shtatzëni të mundshme.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi, por dyshimet i ka ngritur një foto e vetë Adelinës në profilin e saj të Instagramit.

Duke u mësuar që gjithmonë të pozoj joshëse dhe të tregoj linjat e saj pëerfekte, foto e saj e fundit me bluze të gjerë i ka bërë ndjekësit të thonë njëzëri se këngëtarja është në pritje të ëmbël.

Mami i Jonit nuk ka reaguar për këtë fakt kështuqë na mbetet të presim./albeu.com/


Shtuar 30.09.2020 14:16