NATIONS LEAGUE/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM)

Ditën e sotme do të zhvillohen disa ndeshje të rëndësishme në sezonin e dytë të Ligës së Kombeve.

Pa dyshim që vëmendja jonë do të përqendrohet në sfidën mes Kosovës dhe Greqisë që do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” , në orën 20:45.

Gjithashtu duele interesante do të jenë edhe ato mes Spanjës dhe Ukrainës e Zvicrës dhe Gjermanisë të vlefshme për Ligën A.


Shtuar 6.09.2020 08:32