Mollëza, hundë e buzë të njëjta: Pse italianët ngatërruan Alketën me këngëtaret shqiptare (FOTO LAJM)

Alketa Vejsiu është komentuar shumë këto ditë në Shqipëri, por jo vetëm.

Pasi u shfaq në Sanremo, Alketa mori vemendjen e gjithë mediave italiane.

Mirëpo disa portale italiane e kanë ngatërruar Alketën me dy këngëtare të njohura.

“Donnafanpage.it” e ngatërron Alketën me Tunën ndërsa “meteoweek.com” me Eni Koçin.

Epo nuk kanë faj: Të treja bjonde, të njëjtat mollëza, e njëjta hundë, të njëjtat buzë dhe sigurisht make up pa limit.

Hollë-hollë po të mos i kishim njohur më parë edhe ne do i ngatërronim. /albeu.com/


Shtuar 8.02.2020 11:50