Modelja e njohur pushton “Maldivet”, fotot bëjnë xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)

Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagoniste në llogarinë e saj në Instagram.

24-vjeçarja nga Neë Yorku,ka zaptuar një pjesë të SHBA-ve dhe ka përfunduar në ishujt Maldive, ku po shijon diellin e nxehtë dhe detin.

Jen nuk ndërpret për asnjë moment as komunikimin me fansat e saj, ndërsa poston vazhdimisht foto mjaft “të nxehta” Instagramin e saj, duke bërë që vëmendja të jetë maksimale. /albeu.com/


Shtuar 14.06.2020 11:27