Me sy të nxirë, Gent Hazizi shfaqet për herë të parë në publik pas sherrit të bujshëm (FOTO LAJM)

Prej ditësh media po zien për lajmin e sherrit mes aktorëve të njohur, Gent Hazizi dhe Ledio Lako.

Ky i fundit mohoi nëpërmjet rrjeteve sociale me kolegun e tij, Rezart Veleshnja, duke thënë se lajmet janë egzagjeruar.

Ndërkoh Genti ka zgjedhur një tjetër koleg për tu shfaqur në publik për herë të parë, Florjan Binaj.

Nëpërmjet një video live në Instagram, Gentit i dallohet lehtë syri i nxirë.

Aktori është shprehur se ishte faji i Ledios, që ai ishte larguar nga programi i humorit “Portokalli”, ky ishte dhe shkaku i sherrit./albeu.com/


Shtuar 30.04.2020 08:05