Më sensuale se asnjëherë, Leonora Jakupi shkëlqen në setin e fundit fotografik (FOTO LAJM)

Ndonëse nuk është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke preferuar të ndajë pak momente me ndjekësit, këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi ka marrë vëmendjen e gjithë ndjekësve me fotot e fundit në ‘Instagram’.

Ajo është shfaqur mjaft tërheqëse në kët set fotosh ku dhe vetë ka mbetur e mahnitur.

“Foto më të bukura moti nuk kam pas”, shkruan Leonora në fotot që janë pëlqyer më mijëra herë./albeu.com/


Shtuar 10.07.2020 07:09