Më romantik s’ka ku shkon, partneri turk surprizon Genta Ismajlin (FOTO LAJM)

Ka disa muaj që këngëtarja e njohur, Genta Ismajli, po shijon lidhjen e saj të dashurisë me partnerin turk të quajtur Usta.

Lidhja e tyre tashmë është e konsoliduar dhe veçse shkojnë kudo bashkë, Usta ka ardhur edhe në Kosovë për të takuar familjen e Gentës.

Madje, çifti ka treguar se i ka bërë edhe planet për martesë të cilat nuk janë shumë të largëta.

Çdo ditë nga një surprizë! Partneri turk i Genta Ismajlit

Deri tani kemi parë se dashuria është aq e madhe për këngëtaren shqiptare nga biznesmenin turk saqë shpesh herë e kemi parë të bëjë gjeste të bukura e dedikime e gjeste shumë të ëmbla.

Edhe këtë herë Usta nuk ka zhgënjyer. Dyshja ndodhen në Kroaci, ku Genta ka marrë një surprizë shumë të bukur.

Këngëtarja ka shpërndarë disa video në Instastory ku shihet shtrati i zbukuruar me trëndafila dhe një buqetë për të.

“Faleminderit dashuria ime”, ka shkruar ajo. Me poastimet që Genta bën në rrjetet sociale, Usta duket të jetë shumë romantik.


Shtuar 4.08.2020 07:54