Më joshëse se më parë, rikthehet më në fund aktorja shqiptare (FOTO LAJM)

Modelja dhe aktorja Arta Elezaj ka postuar pas një kohë të gjatë në rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare është parë me një fustan të punuar nga një stiliste kosovare.

Ajo që shihet tek Arta është se ajo nuk ka ndërruar shumë derisa as nuk ka shtuar peshë.

Përkundrazi, bukuroshja kosovare është me në formë se kurrë.

Kujtojmë se Arta më se shumti e ka munduar karantina, derisa gjatë pandemisë vazhdimisht ka postuar foto që kishte realizuar në vende të ndryshme tropikale kur nuk kishte arritur koronavirusi.


Shtuar 11.06.2020 06:57