Me foton dhe urimin romantik, Bebe Rexha bën publike lidhjen (FOTO LAJM)

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka zbuluar me anë të një fotoje të publikuar në “Instagram” se është në një lidhje.

Ajo ka publikuar një foto krah partnerit, por duke i fshehur fytyrën.

“Gëzuar ditëlindjen zemër”, shkruan Bebe krahas fotos. Këngëtarja po flitet prej kohêsh se është në një lidhje.

Dy muaj më parë ajo u fotografua krah një mashkulli brun misterioz, teksa shfaqeshin mjaft të afërt. Bebe duket se nuk ka rezistuar më dhe ka vendosur ta pranojê hapur se është në një lidhje.


Shtuar 18.09.2020 12:21