“Më e mirë e ëma se e bija”, ndalet koha për Mira Konçin (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Mira Konçi prej vitesh jeton së bashku me familjen e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Është një ndër zërat dhe imazhet më të ëmbla të viteve ’90, por sa herë ta shohësh duket se koha ka ndaluar për 47-vjeçaren.

Në fotot e fundit Mira shfaqet me të njëjtën freski krah të bijës shumë bukuroshe./albeu.com/


Shtuar 29.04.2020 09:56