Me dekolten e egzagjeruar, kështu u shfaq në emision moderatorja e sportit (FOTO LAJM)

Lei Kraja është një nga moderatoret e sportit më simpatike. Përveç pasionit për sportin, Lei bie në sy edhe për tiparet e theksuara brune dhe format e hijshme fizike.

Mbrëmjen e djeshme teksa si çdo jave po prezantonte emisionin e saj në Supersport, Lei ra në sy me dekolten e hapur dhe fustanin e shkurtër.

Bukuroshja dukej vërtet bukur ama dekolteja ishte e ekspozuar me tepri./alebu.com/


Shtuar 8.04.2020 08:34