Maluma do të vijë në Tiranë, por bileta qenka paksa e “kripur” (FOTO LAJM)

Këngëtari me famë botërore, Maluma më në fund do të jetë në Shqipëri.

Për herë të parë ai do të mbajë koncert madhështor në vendin tonë dhe sapo janë zbuluar detajet e para.

Koncerti do të mbahet më 14 mars në sheshin “Nënë Tereza”.

Gjithashtu duke blerë një nga biletat e Meet & Greet, do të keni një foto me Malumën dhe një suvenir zyrtar tijin. Çmimi i Meet & Greet është i njëjti pavarësisht qytetit, 370 dollarë.


Shtuar 24.01.2020 10:42