Makinat dhe veshjet më të shtrenjta, kush ia financon jetën luksoze Morenës? (FOTO LAJM)

Morena Taraku prej kohësh ka rrëmbyer vëmendjen e mediave rozë, por a e di njeri tamam se cfarë profesioni bën ajo?

Sigurisht të githë e mbajnë mend që u zgjoidh “Miss Universe Kosova”, ama Taraku që nga ajo kohë ka pasur disa luhatje të mëdha në rrugën që do të zgjedhë.

Morena madje ka tentuar të bëhet edhe këngëtare por pa shumë sukses.
Ama jetën e saj luksoze të gjithë e njohin dhe iu bën përshtypje.

Cili është burimi i parave dhe jetës së luksit të Morenës?

Dikur Morena deklaroi se ishte babai i saj që financonte cdo gjë, dhe ndoshta kështu ndodh edhe tani. /albeu.com/


Shtuar 12.07.2020 11:35