Madona? Të gjithë po presin bashkëpunimin me Kidën, Mozzik surprizon fansat (FOTO LAJM)

ara disa ditësh, Mozzik u zotua se ky vit do të ishte i tij, sepse do të sjellë vetëm hite.

Ai do të vijë në bashkëpunim me Kidën, pas suksesit që patën me “Premtime” shumë vite më parë.

“Kerkun” quhet bashkëpunimi i dytë mes tyre. Kjo këngë do të publikohet me 3 korrik dhe është finalizuar me videoklip.

Mirëpo reperi ka plane të tjera para kësaj date.

Ai po sjell një këngë të re me titull “Madonna” i cili është realizuar me videoklip dhe do të publikohet me datë 26 qershor.


Shtuar 23.06.2020 11:30