Luana Vjollca nuk ka kufij, pozon për kopertinën e revistës prestigjoze në Turqi (FOTO LAJM)

Luana Vjollca ka ngjitur me shpejtësi shkallët e karrierës vitet e fundit duke u bërë e njohur jo vetëm në Shqipëri, po r edhe ndërkomëtarisht falë bashkëpunimeve dhe porjekteve të saj jashtë vendit.

Tashmë duket se Luana ka hedhur “grepin” në tregun turk.

Vetëm pak minuta më parë moderatorja ku publikuar në Instagram një foto ku pozon për revistën prestigjoze turke “Moda Turkey”.

“Kaq e emocionuar për të ndarë kopertinën dhe intervistën ekskluzive me revistën ture “Moda Turkey”, shkruan Luana krah fotove./albeu.com/


Shtuar 14.05.2020 13:14