Luana Vjollca bën tatuazh të ri, kuptimi i tij është kaq inspirues (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur dhe shumw e dashur nga publiku, Luana Vjollca ka realizuar një tatuazh të ri. Luana ka shkruar një shprehje, e cila duket se e udhëheq në jetë.

“Në fund të fundit jet aime është rezultat i përpjekjeve që kam bërë për të qendruar me këmbë në tokë, ndërsa mbaj pareshtur sytë nga qielli.”- shkruhet në krahun e saj.

Luana së fundmi ka bërë të ditur se po punon për një projekt të ri muzikor që pritet të jetë hit veror.


Shtuar 21.06.2020 06:27