Luana apo Tayna? Vajzat ngjashmëri të frikshme (FOTO LAJM)

Nuk është hera e parë që po dëgjoni se vajzat e njohura të ekranit po shkojnë gjithnjë e më shumë drejt “ideales” duke parë te të gjitha të njëjtat tipare dhe ngjashmëri të “frikshme”.

Edhe së fundmi ka ndodhur e njejta gje me Taynën, të cilën në një nga fotot e saj të Instagramit vështirë të dallosh nëse është ajo apo Luana.

Kjo nuk i ka shpëtuar as ndjekësve të cilët kanë “shpërthyer” menjëherë në komente se vajzat ngjajnë aq shumë me njëra tjetrën. /albeu.com/


Shtuar 9.08.2020 12:20