Kujt i rri më bukur? Nora Istrefi dhe Megi Pojani bëjnë “xing” me veshjen (FOTO LAJM)

Nora Istrefi dhe Megi Pojani kanë bërë “xing” me veshjen.

Bukuroshet kanë zgjedhur të dya fustanin e verdhë me të njëjtin detaj të jaka dhe i vetmi ndryshimji ishte pjesa e poshtme e tij.

Megi ishte e para që e veshi fustanin në emisionin ku ajo tashmë është pjesë e jurisë.

Dhe Nora ka publikuar një video vetëm pak më parë në InstaStory ku shfaqet me të njëjtën veshje.

Gjykimi se kujt nga vajzat i rri më bukur ju takon ju./albeu.com/


Shtuar 28.08.2020 13:59