Konflikti Iran-SHBA i mori vëmëndjen, Rudina publikon sërish lidhjen me Frrokun (FOTO LAJM)

Pas shumë hamendësishmesh se Rudina Dembacaj është në një lidhje me Mark Frrokun , moderatorja bëri publike lidhjen me ish-deputetin.

Por mesa duket konflikti Iran SHBA si në të gjithë botën i ka marrë vëmëndjen edhe lidhjes së moderatores dhe ish-deputetit.

Rudina ka publikuar të njëjtën foto me Markun përsëri në InstaStory si për ti kujtuar “botës” zhurmën që bëri lidhja e saj.

Kujtojmë se Rudina Dembacaj akoma nuk ka përfunduar divorcin me ish-bashkëshortin, Aleksin, me të cilin ka edhe një vajzë./albeu.com


Shtuar 10.01.2020 09:22