Klea Huta ka zgjedhur nusen e djalit, është vajza e moderatores shqiptare (FOTO LAJM)

Së fundmi, moderatorja e njohur, Jonida Vokshi vendosi të ndajë fotot e para me të voglën në krahë, Emin, duke mos e fshehur pamjen e saj.

Komentet e miqve dhe ndjekësve plot dashuri të Vokshit kanë qenë të ndryshme, megjithatë mes tyre ka dalluar ai i moderatores, Klea Huta e cila e ka pasur të qartë se cila do të jetë nusja e djalit të saj, Krid.

“O shpirt i vogël, mos të paftë syri keq. Të dua Emi, kjo pra miq është nusja e djalit tim”, ka shkruar Klea poshtë fotove të Emit, duke qeshur. Kujtojmë se edhe Klea u bë nënë për herë të parë në muajin qershor me vogëlushin që vendosën ta quajnë Krid.

Me siguri njëjtë si mamat e tyre, edhe Krid me Emin do të njihen dhe do gëzojnë miqësi me njëri-tjetrin.


Shtuar 21.09.2020 10:11