Kjo verë paska qenë për Artën, publikon foto provokuese nga pushimet super luksoze (FOTO LAJM)

Arta Elezaj është një nga aktoret më të bukura e më të dashura për publikun, dhe që gjithmonë di si të tërheqë vëmendje.

Për të pushimet e verës nuk kanë fund, dhe kjo duket më së miri në Instagramine saj, ku temperaturat janë “të nxehta” nga fotot provokuese që vetë modelja publikon.

View this post on Instagram

Found a pic among 100 others 🧡🍊

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

Së fundi, ajo ka publikuar një foto e zhytur në një vaskë me shkumë teksa përtej duket pamja magjepsëse dhe deti.


Shtuar 18.07.2020 19:57