Këto janë uniformat e reja të Barcelonës për sezonin e ri (FOTO LAJM)

Barcelona ka publikuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm.

Uniforma e parë do të rikthejë vijat vertikale. Sidoqoftë, midis secilës prej vijave blu dhe ngjyrë të kuqe do të kjetë një vijë të vogël të verdhë.

Reklamat e “Rakuten” dhe “Beko” do të stampohen te pjesa e gjoksit dhe te mëngët.


Shtuar 14.07.2020 14:07