Këto janë fanellat e treta të Juventusit për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM)

Llogaria në Twitter, La Maglia Bianconera, ka publikuar imazhe të asaj që supozohet se është fanella e tretë e Juventusit për sezonin 2020/21.

Padyshim që dizajni është pak më ndryshe, duke shfaqur një model të zi dhe një sfond portokalli.

Llogaria zbuloi dy versione të ndryshme të kompleteve, njëra prej të cilave do të jetë produkti përfundimtar.

Një me detaje të zeza, dhe një me ato portokalli. Në të dy opsionet, emblema e klubit, logoja Jeep dhe logoja e Adidas janë me ngjyrë të bardhë


Shtuar 22.02.2020 20:26