Kështu mund të duken fanellat e Barcelonës në sezonin e ri (FOTO LAJM)

Kur po presim për vazhdimin e sezonit, nëpër medie të ndryshme kanë filluar të paraqiten fanellat e mundshme të skuadrës për sezonin e ri.

Diçka e njëjtë ka ndodhur me Barcelonën.

Duket se katalanët kanë vendosur të marrin pak nga fanellat e vitit 1999.

Me ngjyrat e kuqe dhe blu, fanella e Barcelonës duket se do të pëlqehet nga tifozët e tyre.


Shtuar 5.05.2020 18:51