Kaq në formë se keni parë kurrë, kështu ndan Fifi lajmet e mira (FOTO LAJM)

Kohët e fundit, Fifi, ka marrë vëmendjen e të gjithëve me ndryshimin e saj drastik që ka pësuar.

Por përveç kileve të tepërta, Fifi ka ndryshuar edhe ‘look’ në ditët e fundit, duke u kthyer në bjonde. Ndërsa vetëm pak momente më parë këngëtarja ka publikuar një foto të saj, e kuruar deri në detaje me flokët e gjatë të zinj.

Fifi ka marrë menjëherë komente të ndryshme që e komplimentojnë për pamjen e saj. Gjithashtu ajo ka lajmëruar se shumë shpejt do të vijë me një tjetër projekt të ri, që me sa duket është duke e xhiruar në këto ditë dhe ky ‘look’ lidhet pikërisht me këngën e saj të re.

Kujtojmë se vetëm dy ditë më parë ajo publikoi bashkëpunimin me Blleki, të titulluar “Mbi dozë”.


Shtuar 29.09.2020 13:04