I nxorri të gjitha, Kejvina nuk i le vend imagjinatës me pozat e fundit (FOTO LAJM)

Siçjeni mësuar vazhdimisht llogaria e Inbstagramit të Kejvina Kthellës është e mbushur me foto dhe poza provokuese të cilat janë jo pak të komentuara nga ndjekësit.

Modelja numëron afro 700 mijë ndjekës në Instagram të cilët së fundmi janë suprizuar nga fotot e saj.

E veshur më një “fustan” të zi, nëse mund të quhet i tillë, i cili lejon të shihen më shumë se ç’duhet, Kejvina pozon joshëse para paratit duke nxitur ndjekësit të bëjnë komente nga të shumë llojshmet.

Me këtë look Kejvina pritet të dalë në klipin e Kidës, por nuk ka zbuluar asgjë për këtë./albeu.com/


Shtuar 21.08.2020 10:36