I bashkohet look-ut të verës, Çiljeta shkëlqen me pamjen e re (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga, ka qenë gjithmonë mjaft e guximshme kur bëhej fjalë për ndryshimet në ‘look’.

Ajo është shfaqur gjithmonë ndryshe dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Edhe së fundmi, Çiljeta ka vendosur t’i stilojë ndryshe flokët e saj.

Ajo ka bërë gërsheta të shumta, duke ndjekur trendin e verës. Duhet thënë se edhe ky ‘look’, ashtu si të tjerët, i shkon shumë këngëtares.


Shtuar 23.06.2020 10:14