Gjest bujar i 4 gazetave të njohura spanjolle, ndihmojnë me fondacione në luftën ndaj Covid-19 (FOTO LAJM)

Katër gazetat kombëtare sportive, “AS” “MARCA” “MundoDeportivo” dhe “Sport”, bashkohen në fushatën për të marrë donacione për të ndihmuar sistemin shëndetësor dhe familjet në nevojë këto ditë, shkruan Albeu.com.

“Këtë të hënë, 27 Prill, intervista ekskluzive me Rafael dhe Julen Lopetegui e shumë sportistë të njohur spanjoll në mënyrë që të mbledhin sa më shumë fonde për luftën ndfaj Covid-19”, njoftojnë gazetat.

Ndërkohë si Italia edhe Spanja është një nga shtetet më të prekura. /albeu.com/


Shtuar 26.04.2020 16:18