Getoari festoi ditëlindjen, mbesa e Marina Vjollcës e uron publikisht (FOTO LAJM)

Familja e motrave Vjollca njihet tashmë për vajzat e bukura që ka, një ndër to edhe mbesa e tyre, Jori.

Jori është përmendur shpesh në mediat rozë si shkak i marrëdhënies të shkëlqyer me tezet e saj VIP, por kjo marrëdhënie duke se është aq e mirë edhe me Getoarin, bashkëshorti i Marinës.

Reperi festoi dje ditëlindjen dhe nuk mungoi as një urim publik nga Jori e cila shkruan në Instagramin e saj: “Gëzuar ditëlindjen King”./albeu.com/


Shtuar 4.07.2020 13:55