Frymëzimi i Mozzik, reperi publikon bisedat private me njeriun e zemrës (FOTO LAJM)

Suksesi i Mozzik nuk ka të ndalur. Ai është kthyer në një nga artistët më të pëlqyer të momentit.

Por ku e gjen Mozzik frymëzimin për të punuar fort? Ai ka ndarë disa orë më parë një bisedë me nënën e tij, e cila shfaqet mjaft krenare për sukseset e të birit.

Mozzik e ka shprehur shpesh lidhjen e ngushtë që ka me prindërit dhe se të gjithë talentin dhe suksesin e tij ia dedikon nënës dhe babait.

Kujtojmë se ditën e nesërme do të publikohet kënga e tij më e re e titulluar “Baby”,?pjesë e albumit të ri MozzArt.


Shtuar 16.07.2020 12:23