Frika nga koronavirusi, Majlinda Bregu fotografohet me maskë drejt Berlinit (FOTO LAJM)

Frika nga përhapja e koronavirusit duket se ka prekur edhe ish-ministren, Majlinda Brueg.

Bregu ka udhëtuar drejt Belinit dhe ka treguar nëpërmjet InsatStoryt se i është dashur të vërë maskë për tu siguruar.

“Drejt Berlinit me mas(k)a sigurie”, shkruan Bregu në videon e publikuar.

Kujtojmë se në Europë po përhapen rastet e paientëve të prekur nga Koronavirusi, ndërkoh që në Kinë kanë ndërruar jetë 171 persona./albeu.com


Shtuar 31.01.2020 07:54