FORMACIONI/ Si ndryshon Tottenham me Reguilon dhe Bale në fushë (FOTO LAJM)

Pas humbjes befasuese në ndeshjen e parë të sezoni të ri në Premier Ligë kundër Evertonit, presidenti i Tottenhamit Daniel Levy ka vendosur që të shpenzojë të holla për ta përforcuar skuadrën në dispozicion të Jose Mourinhos.

Skuadra nga “White Hart Lane”, sipas mediave angleze është shumë afër marrëveshjes së dyfishtë duke transferuar nga Real Madridi dyshen Sergio Reguilon dhe Gareth Bale.

Nëse këto operacione konkretizohen, atëherë portugezi Jose Mourinho do të luajë me skemën 4-3-3 dhe do të duket si më poshtë: Kështu ndryshon Tottenhami me Reguilon dhe Bale në fushë

Pas humbjes befasuese në ndeshjen e parë të sezoni të ri në Premier Ligë kundër Evertonit, presidenti i Tottenhamit Daniel Levy ka vendosur që të shpenzojë të holla për ta përforcuar skuadrën në dispozicion të Jose Mourinhos.

Skuadra nga “White Hart Lane”, sipas mediave angleze është shumë afër marrëveshjes së dyfishtë duke transferuar nga Real Madridi dyshen Sergio Reguilon dhe Gareth Bale.

Nëse këto operacione konkretizohen, atëherë portugezi Jose Mourinho do të luajë me skemën 4-3-3. /albeu.com/


Shtuar 16.09.2020 16:44