Fishekzjarre për Qeverinë Hoti? Reagon i pari i Prishtinës (FOTO LAJM)

Prishtina është ndiçuar nga fishekzjarre për minuta me radhë, çka duket sikur është në festë për qeverinë e re.

Ende nuk ka një aprovim nëse fishekzjarret kanë të bëjnë me vendosjen e Hotit në krye të Kosovës, dhe as nuk dihet kush ishte organizatori, por ka reaguar i pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në Tëitter ka shkruar se tani nuk është koha për festë.


Shtuar 3.06.2020 20:56