Fiksoi gjithë dynjanë, momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch (FOTO LAJM)

Pamela Anderson u bë një sukses i menjëhershëm në rolin e C. J Parker në serilin Bayëatch 30 vite më parë, për skenat e saj sensacionale seksi, që prej dusheve me avull te vrapimi i famshëm në plazh.

Bjondia bukuroshe u bë shpejt e njohur si roja e plazhit C. J Parker, me emër të plotë Casey Jean Parker që prej episodit të parë në 1992 dhe pesë sezonet që vijoi.

Fansat e vjetër të Pamelës nuk e harrojnë kurrë vrapimin e saj simbolik me xhiro të ngadalësuara në rërën e plazhit.

Në fotogalerinë e mësipërme gjeni disa nga momentet e saj më të famshme në serial.


Shtuar 16.04.2020 15:54