Festoi 41-vjetorin, Armina më e dashuruar se kurrë në ditëlindjen e Shkëlzen Berishës (FOTO LAJM)

Sot, djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzen Berisha, feston sot 41-vjetorin e lindjes.

Në ditën e lindjes, bashkëshortja e tij Armina i shprehu edhe njëherë ndjenjat me një urim të veçantë.

Përmes një postimi në Instagram, shoqëruar edhe me foto ku shfaqet duke vallëzuar me Shkëlzenin, Armina shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, partneri im dhe shoku im më i mirë. Data e ditëlindjes tëndë është special për mua.

Shpresoj të kërcejmë gjithë jetën si në këtë foto”, shkruan Armina. /albeu.com/


Shtuar 27.02.2020 18:16