Epike! Dhëndri kërkon divorcin në kohë rekord pas martese pasi nusja i doli burrë (FOTO LAJM)

Nuk janë të pakta martesat të cilat përfundojnë në kohë rekord pas dasmës, por martesa në fjalë ka një histori epike.

Ngjarja ka ndodhur në Indonezi, ku një 31-vjeçar ka kërkuar divorcin dy ditë pas martesës duke akuzuar për mashtrim “nusen” e cila në të vërtetë ishte një mashkull.

Në Indonezi, në Muh, një djalë i ri u martua me 25-vjeçaren me emrin Mita pas njohjes së turë në Facebook.

Martesa e shpejtë bëri që cifti në të vërtetë të mos e njohë taman njëri tjetrin.

“U takuam për herë të parë për një kafe, nuk kisha dyshuar asgjë dhe u dashurova. Vendosëm menjëherë të martohemi”, thotë Muh.

As të ftuarit në martesën e mbajtur në qytetin e Kediri, nuk dyshuan asgjë. Problemet nisën gjatë natës së parë të martesës, kur Mita refuzoi të kryente marrëdhënie seksuale me burrin me të cilin ishte martuar.

E njëjta gjë ndodhi edhe një ditë më vonë, dhe pikërisht atë natë 31-vjeçari Muh mësoi mashtrimin, ndërkohë që detajet si, nuk bëhen me dije.

Pas zbulimit, Mita u largua duke humbur gjurmët dhe 31-vjeçari e denoncoi atë për mashtrim dhe kërkoi divorcin.

Në të vërtetë Mita, quhej Adi dhe ishte mashkull. /albeu.com/


Shtuar 15.06.2020 14:16