Eksperimentoi përsëri, Tayna ndryshon look dhe duket yll (FOTO LAJM)

Tayna është një nga ato artiste që guxon të eksperimentojë shumë me pamjen e saj. Pak ditë më parë, ajo i dekoloroi flokët dhe u kthye në një bionde platin.

Por me sa duket kjo pamje i është mërzitur shpejt dhe ka vendosur së fundmi të shfaqet me flokë lejla dhe të gjata.

“E dini që më pëlqejnë flokët e gjatë dhe me ngjyra”, shkruan Tayna krahas postimit. Megjithatë mbetet për të parë sa do të durojë Tayna pa ndryshuar sërish ‘look-un’ e saj.


Shtuar 16.05.2020 11:11