“E lumtur në bikini”, vajza e Sabianit nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM)

Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bën në rrjetet sociale.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka publikuar disa foto ku ka pozuar e shtrirë në breg të detit.

Duke marrë rreze dielli, Keisi ka vënë në pah të pasmet e saj bombastike.

“Ndihem mirë nën rrezet e diellit dhe me bikini”- shkroi Keisi, duke lënë pak vend për imagjinatën.

Ajo ndodhet me pushime në Ksamil së bashku me babanë, me të cilin është shumë e lidhur dhe ka një marrëdhënie shumë shoqërore.


Shtuar 22.07.2020 09:38