Formacionet zyrtare, PSG-Bayern (FOTO LAJM)

Në orën 21:00 në Estadio da Luz PSG dhe Bayern do të luajnë fianlen e Champions.

PSG do tentojë ta fitojë për herë të parë Champions League, ndërsa Bayern kërkon trofeun e 6.

Formacionet zyrtare:

PSG: Keylor Navas; Kehrer, Silva, Kimpembe, Bernat; Ander Herrera, Marquinhos, Paredes; Neymar, Mbappé, Di María.

Bayern: Neuer, Thiago, Lewandowski, Boateng, Goretzka, Davies, Gnabry, Muller, Alaba, Coman, Kimmich.


Shtuar 23.08.2020 17:54