Dybala mungon ndaj Milanit, listën e plotëson sulmuesi shqiptar (FOTO LAJM)

Lojtari më në formë I Juventus që nga rifillimi I sezonit, Paulo Dybala do të mungoj sonte në derbin kundër Milanit.

Në listën e të ftuarve, mungon emri i sulmuesit argjentinas, Paulo Dybala.

Nga ky rast ka përfituar sulmuesi shqiptar, Giacomo Vrioni I cili është përfshirë në listën e të ftuarve.

Përveç Dybalas, sonte do të mungoj edhe De Ligt për shkak të kartonëve. Lajm i mirë për Sarrin është rikthimi i Alex Sandros dhe Chiellinit.


Shtuar 7.07.2020 11:40